شرکت طراحی سایت مولتی رایان

آموزش ساخت انیمیشن

این خیلی تعجب برانگیز نیست که برای دانلود برنامه ساخت انیمیشن یا آموزش ساخت انیمیشن کارهای زیادی باید انجام شود . روز ها و هفته ها کار و تلاش تنها منجر به ساختن چند ثانیه فیلم از این ویدیو می شود . با این وجود ساختن یک ویدیو خلاقانه هدف غایی ماست .

 5 مرحله برای تولید محتوای ویدئویی

دانلود آموزش ساخت انیمیشن : ما الان این را دریافته ایم که روند ساخت یک ویدیو با عملکرد بالا در کمترین زمان ممکن، این است که تمام بخش ها را از اول پوشش دهد . مهم نیست که شما یک نویسنده یا طراح یا تولید کننده باشید . شما آنجا هستسد که دیدگاه ها را نهایی کنید، برای گرافیک ها از طوفان فکری بهره ببرید . و انیمیشن نهایی را نیز اصلاح و بازبینی کنید .

تحقیق : تولید محتوای ویدیویی برای تمام موضوعات جوابگو نیست، پس باید فقط به موضوعاتی اختصاص یابد که مناسب اند . پس اولین قدم ما در روند فیلم ، تشخیص گپ های محتوا است .

شروع کنید به بررسی پست های پربازدیدتان و موضوعی را انتخاب کنید که می تواند موضوع خوبی برای ویدیو هایتان باشد . در قدم بعدی در سرچ های گوگل و youtube بررسی کنید که چه موضوعاتی بازدیدکننده و طرفداران بیشتری دارد، سپس آن ها را جز ویدیو هایی که کاندیدای ساختن فیلم اند قرار دهید .

تولید محتوای ویدئویی

نوشتن: نوشتن برای تولید محتوای ویدیویی عمیقا و صریحا با نوشتن برای یک محتوای نوشتاری متفاوت است . البته که واضح است برای شروع کار و آماده کردن متن اولیه از این نوع نوشته کمک بگیرید . اما نوشته های لازم برای تولید محتوای ویدیویی باید کوتاه باشند .

لازم است شما بتوانید در ۵ثانیه نخست فیلم ،مخاطب را به دام باندازید به این معنا که او را برای دیدن ادامه فیلم مجاب کنید . اگر مخاطب در این ۵ ثانیه مجاب شود،احتمال بیشتری می رود که ادامه فیلم راهم تماشا کند و زمان بیشری را در سایت شما سپری کند، این خود باعث ایجاد ارزش بیشتری برای سایت شما می شود . که این هم باعث بالا آمدن سایت شما در گوگل و درنتیجه بازدید های مضاعف تر می شود .

تولید : با نوشته ها و طرح های هنری طراحی شده در مرحله قبل ،به سمت تولید حرکت می کنیم . زمان و کار مورد نیاز برای پیشبرد این مرحله تفاوت بزرگی بین ویدیو های مختلف می تواند داشته باشد. ابتدا باید این را مشخص کنیم محتوای ویدیویی باید یک ویدیوی کلامی و یا انیمیشنی باشد؟

آموزش ساخت انیمیشن

آموزش ساخت انیمیشن

دانلود برنامه ساخت انیمیشن : اگر بخواهیم ویدیویی را تولید کنیم که یک پست وبلاگی را تکمیل کند به سراغ تولید محتوای ویدیویی از نوع کلامی می رویم . این دست ویدیو ها کم هزینه، زودبازده اند و کلا در۱ یا ۲ روز کامل و آماده می شوند . در صورتی که ویدی های انیمیشنی ممکن است دو یا چند هفته زمان ببرند .

برنامه ساخت انیمیشن در استودیو و با کمک یک وسیله روشنایی ۳ چراغه و یک ipad teleprompter به صورت فیلم در می آید . آیا هیچ استودیو مخصوصی جهت این کار ندارید؟ با چک کردن راهنمایی نهایی ما به ویدیو مارکتینگ شامل برخی راهنمایی های زودبازده مثل تبدیل یک اتاق کنفرانس به یک اتاق تولید فیلم ایده آل را ببینید .

برای برنامه ساخت انیمیشن یا آموزش ساخت انیمیشن تولید محتوای ویدیویی انمیشنی ،۱ الی۲ روز روی بحث هنری و گرافیکی موضوع کار می کنیم . ایده های بصری به ستون سمت راست افزوده می شوند و طراح ما می تواند این ایده ها را بر روی یک بورد به کمک فتو شاپ نمایان کند .

پسا تولید : تا این مرحله صدا،طراحی هنری و طول فیلم را دارید و نهایتا وقت این است که همه چیز ها و اجزا را مونتاژ کنید . و به هم وصل کنید . برای تولید محتوای ویدیویی کلامی از نرم افزار imovie، Adobe premeire Pro و دیگر نرم افزار های مرتبط می توانید استفاده کنید . اما برای تولید محتوای ویدیویی انیمیشنی این قسمت بیشترین صرف زمان را برای شما خواهد داشت .

ارتقا : وقتی مرحله تولید و ادیت فیلم رو به پایان می رود، نوبت این می رسد که به سراغ استراتژی های ارتقا و دستیابی به رنک های بالا در یوتیوب برسیم . کلیدواژه های مرتبط در عنوان فیلم و بارگذاری متن در باکس نوشته های فیلم از آسانترین  راه های بهینه سازی برای سرچ بهتر فیلم شما در گوگل است .

آنچه که باید درباره ساخت انیمیشن بدانیم

برنامه ساخت انیمیشن یا آموزش ساخت انیمیشن : همچنین ما محتوای ویدیویی خود را در پست های وبلاگی مرتبط و صفحات سایت جاسازی می کنیم . تا کمکی برای افزایش بازدید ها بشود . اگر شما نیاز دارید که بازدید های  خود را افزایش دهید، سرمایه گذاری کافی پول در پس این فیلم ها لازم و ضروریست . چون چندصد دلار سرمایه گذاری برای فیلم هاتان در یوتیوب کار بزرگی را برای شما می تواند بکند . و در نهایت ویدیو های خود را در دیگر شبکه های اجتماعی نیز منتشر کنید تا بازدید های بیشتری بخورند .

اگرچه تولید محتوای ویدیویی نیازمند یک سری هزینه های مستقیم و ضروری است و روند یاگیری با شیب تندی هم دارد، ولی به این زودی ها این روند نوظهور رو به زوال نمی رود . پس،کسب و کار هایی که موفقیت اند،حتما باید تولید محتوای ویدیویی را در دستور کار قرار دهند .

طراحی و پشتیبانی سایت توسط شرکت مولتی رایان

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 4 = 32

جستجو مطالب
جدیدترین مطالب
عضویت در خبرنامه